26 Kasım 2016 Cumartesi

Hakushaku to Yousei


earl and fairy ile ilgili görsel sonucu

Konnichiwa minaa!
Sıra geldi bu tatlişko,perili merili,fantastikli, romantizmli dünya tatlısı Edgar-sama'lı^^ animeye.Edgar bebeği yukarıdaki görmüş olduğunuz resimde sarışın ve mor-leylak gözleri olan** Ay bir de burda Nico diye bir kedi var -yine resimde görüyorsunuz- öyle sevdim ki bu kediyi.Kendisi öyle bildiğiniz kedilerden değil.Konuşabiliyor,aslında bir peri kendisi. Nico-chaaan dayskii ^^

hakushaku to yousei nico gif ile ilgili görsel sonucu



Konumuza gelirsek;
Mavi şovalye kont olduğunu iddia eden ve kılıcı almak için bir peri doktorunun bilgisine sahip olması gereken Edgar, Lydia ile bu vesileyle tanışır.-gerçi kaçırır Lydia'yı ama neyse :D- Ve beraber kılıcı bulmaya çalışırlar.Vee beraber fantastik bir maceraya atılırlar.Olay bu aslında.Çok güzel ama bu animede yaa.
İlgili resim

Peri doktorları,perileri görebilir ve her türlü perinin hakkında çokça bilgiye sahiptirler.Lydia'nın da bu özelliği vefat etmiş annesinden kalmadır.Lydia'nın kişilik olarak özelliklerine bakacak olursak; sevimli,nazik ve sevecen bir kız.Yeri geldiğinde bu saf kızımız oldukça cesur da olabiliyor.

earl and fairy raven gif ile ilgili görsel sonucu

Bu havalı arkadaşta Raven **.Kendisi Edgar'ın hizmetkarı.Ve yukarıda da gördüğünüz gibi savaşırken bir gözünden yeşil bir ışık çıkıyor ve anında öldürüyor.Edgar'a oldukça bağlı biri.Edgar onun efendisi olduğundan onu hayatı pahasına koruyor.Bu kadar güçlü özelliklerinin sebebi içinde bir cin var ve o cin birinin efendisi olmak zorunda.Edgar'da onun efendisi olduğu için bir nevi Raven'in hayatını kurtarmış oldu.

İlgili resim

Bu tatlılıkta Edgaaar ^^ Ahh çok tatlı ya.
Edgar aslında öyle göründüğü gibi çokta masum bir lord değil gençlik.Sanırım kirli bir geçmişi var.Aranan bir suçlu aslında.Ama animede o noktalara çok fazla değinilmemiş.E biz de değinmeyelim o zaman.Gül gibi çocuk deyip geçelim :D
En sevdiğim sahnelerden birisi de Edgar Lydia'yı ağlatmıştı.Sonra da Edgar hizmetlisine 'Gelecekteki karım benden nefret ediyor' demişti.Hizmetlisi de 'Birbirlerini sevmeden evlenenler de var , rahat olun gibisinden bir şeyler demişti. :D

earl and fairy kelpie ile ilgili görsel sonucu

Bu arkadaşta Kelpie.Lydia'nın periler diyarından arkadaşı.Ama normal bir arkadaş değil :D . Kelpie Lydia'dan hoşlanıyor ve onunla zamanında evlenmek istiyor.Lydia'da Kelpie'yi sevmediği için ona büyülü sözler söylüyor.Hatırladığım kadarıyla suya yansıyan ayı getirirsen evlenirim tarzı birşeydi.
O suya yansıyan ayı bulmakta çok zor.Aradan yıllar geçiyor ve bizim bu uyanık Kelpie bir şekilde o ayı buluyor.Ve Kelpie'li bölümler başlıyor.Kelpie bu arada bir su atı.Peri olduğundan Su atına da dönüşebiliyor.
Bu animenin ostları da openingleri de çok güzel:) Kesinlikle izlenmeyi hak ediyor.Çok sevdim bu animeyi benn.
Hatta openingi de şuraya koyalım,izleyin siz yorumlayın^^

Evveet minna.Yeni bir postun sonuna geldiik.Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, hoşçakalın.
Edgar samaaa <3 :D


0 yorum:

Yorum Gönder