2 Aralık 2016 Cuma

Ay Savaşçısı -Sailor Moon-

sailor moon ile ilgili görsel sonucu

Selam minna! Bugün sizlere çook sevdiğim,ilk animem olan sailor moon namı diğer ay savaşçısını tanıtacağım:D Ah o Mamoru.. Gül atar kurtarırdı ay savaşçısını.Mamoru da ilk aşklarımızdandır bir çoğumuzun eminim ki :D
Bildiğiniz üzere ilk ay savaşçısı 90'lar yapımı bayağı eskiydi.Ancak 2014 yılında sailor moonun 20.yılı şerefine yeni sezonları çekilmeye başlandı.Bu yeni Sailor Moon'a da Sailor Moon Crystal adı kondu.Hatta o bitti, 3. sezonu da çekildi.Hepsini de sevinerek mutlu mutlu izledim efem.

sailor moon gifleri ile ilgili görsel sonucu

Pekii , ben bugün size hangisini anlatacağım?Zaten hepsinin konusu aynı.Sonuçta aynı manga:) Öncelikle biraz 2 serisinin de karşılaştırmasını yapıp,sonra da eski sezon üzerinden konuyu anlatacağım.Neden mi? Çünkü eski sezonun gifleri çok daha komik :D O zaman Are you ready ? Başlıyoruzz.

29 Kasım 2016 Salı

Howl's Moving Castle

İlgili resim

Konnichiwa minna! Bugün sizlere çook severek izlediğim hatta bayıldığım bir anime movie tanıtmak istiyorum.Studio Ghibli'den 2004 yılında Japonya'da vizyona giren bir anime.Anime izleyen izlemeyen herkesin izlemesi gerekir.Çünkü Studio Ghibli, Çünkü Hayao Miyazaki...


Bir de bu animenin bir ostu var ki çoook güzel çoook...Ostu hemen koyuyorum yukarıya,ki zaten dinlerseniz hemen izleyesiniz gelecek benden söylemesi :) Arka planımda da şu an o çalıyor..
Konumuza gelelim;