5 Şubat 2017 Pazar

Suikast - Film Yorumu -

suikast ile ilgili görsel sonucu

Geçenlerde annem, ablam, ben üçümüz kız kıza oturduk, ne izlesek diye bakınıyoruz. Güzel bir aksiyon filmi açıp izleyelim dedik.Sonra bu filmi bulduk. Başrolünde Jason Statham varsa iyidir bu film diye açıp izledik. Dediğimiz gibi de oldu, çok iyi bir filmdi :))


jason statham ile ilgili görsel sonucu

 Eğer güzel bir aksiyon filmi izlemek istiyorsanız ve eğer o filmde Jason Statham varsa, kesinlikle o film izlenir . Ben bu adamı çok seviyorum yaa, filmleri çok iyii, izlerken kendimi kaptırıyorum sonra ' bende gizli ajan olmak isterdim.. aaahh ahh...' diye şöyle bir iç geçiriyorum :D

İsterseniz şimdi de film bilgilerine ve konuya şöyle bir göz atalım ;


Vizyon tarihi : 26 Ağustos 2016 (1s 39dk)
Yönetmen : Dennis Gansel
Başrol oyuncular : Jason Statham, Jessica Alba, Tommy Lee Jones
Tür : Aksiyon
Ülke : Fransa, Abd

Konusu

Jason Statham, Jessica Alba ve Tommy Lee Jones gibi isimlerin başrollerini paylaştığı, Dennis Gansel’in yönetmen koltuğuna oturduğu aksiyon dolu suç filmi… Dünyanın en tehlikeli kiralık katili Arthur Bishop, kanlı geçmişini geride bırakır. Artık amacı sakin bir hayat sürerek sevdiği kadınla olmaktır. Fakat bir gün korkunç düşmanları hayatının aşkını kaçırır. Şimdi ise Arthur dünyayı dolaşarak üç imkânsız suikast gerçekleştirmek ve hayatının aşkını kurtarmak zorundadır.


- Beyazperde'den alıntıdır.

Yorumum

İlgili resim

Yukarıdaki gifte de gördüğünüz gibi çok şekil sahneler vardi, filmin çekildiği yerler de çok güzeldi. Güney Tayland  resmen bir doğa harikasıydı.Dövüş sahneleri de çok iyiydi.

Mechanic: Resurrection gif ile ilgili görsel sonucu

Gerçi biraz mantıksız sahneler de yok değildi :D  

İlgili resim

Adam uçarken bile karizma :D  Biz olsak dsfsdşf

uçan adam sabri gif ile ilgili görsel sonucu

uçan gif ile ilgili görsel sonucu


Neyse gençler, ben daha da saçmalamadan bu postu bitiriyorum :D  kendinize iyi bakın baay :D